Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Ogłoszenia


1.07.2017

Sprzedam maszt aluminiowy do FOKI lub jednostki podobnej o długości 6,85 m oraz żagle: fok - 8 m2, fok sztormowy - 4 m2, grot - 8 m2 oraz genua - 12 m2. Stan dobry. Telefon kontaktowy: 515 725 055.
Sternicy! Do sztaksli!
Rejs 16/17
CzOZŻ w dniach
30.09.-7.10.2017 organizuje rejs stażowo-szkoleniowy dla J.S.M. zrzeszonych w naszym Okręgu, na jachcie GEDANIA (szkuner sztakslowy o dł. 23.3 m ). Będziemy chcieli wypływać minimum 100 godzin. Rejs zaczyna się i kończy w Gdańsku lub Gdyni. Przypuszczalny rejon pływania to wybrzeże Szwecji (ewentualnie Olandia, Gotlandia, jeśli Neptun zezwoli). Będą prowadzone dwie listy- priorytet dla J.S.M. Jeżeli zostaną wolne miejsca, to będą brane pod uwagę osoby z listy rezerwowej w/g kolejności zgłoszeń. O szczegóły prosimy się zwracać do organizatora: Piotr Dziedzic tel. 609571442, lub mailowo chester_pd@interia.pl z tytułem REJS GEDANIA. Koszt to ok. 1250 PLN plus 50€ kaucji zwrotnej po rejsie. Cena nie obejmuje transportu do i z portu zaokrętowania (wyokrętowania). Ilość miejsc ograniczona.

Ahoj!
Stowarzyszenie Klub Wodny ENIF organizuje w Poraju w sezonie 2017 szkolenia żeglarskie i motorowodne. Szczegóły na stronie Klubu Wodnego ENIF.

Szkoła Żeglarska MNXYachting kpt. Marka Nizielskiego organizuje obozy żeglarskie, obozy junga-kadet , rejsy morskie, szkolenie na sternika jachtowego w Grecji. Informacje szczegółowe na stronie www.najachtach.pl

Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości odbycia stażu wymaganego do zdobycia licencji sędziego sportowego żeglarstwa II klasy. Bliższych informacji udzieli kol. Jarosław Cieślak, tel. 502 272 349.
Załoga regatowa ma do zaoferowania miejsce na reklamę na jachcie biorącym udział w cyklu regat o Puchar Polski i Puchar Śląska - jest to około 20 kilkudniowych imprez rozgrywanych na akwenach całej Polski min. Warszawa (Zegrze), Gdańsk(Górki Zachodnie), Giżycko, Żywiec (jezioro Żywieckie), Puck (zatoka Pucka) i wiele innych.
Wymiary jachtu: kadłub dł. 6,20 m, wys. 0,30 m, żagle: grot 9 m2, fok 6 m2.
Z danych poprzedniego sezonu wynika, że na każdej imprezie będzie obecnych ok. 500 osób zawodników, trenerów, osób towarzyszących oraz kilkaset osób obserwujących zmagania z brzegów jezior i morskich plaż.
Na każde zawody jacht jest przewożony na przyczepie podłodziowej w sposób umożliwiający eksponowanie reklamy na burtach - to tysiące kilometrów przejechanych z widoczną reklamą docierającą do kierowców, pasażerów i innych użytkowników dróg. Dodatkowo istnieje możliwość promowania Partnera na strojach zawodników, w nazwie klubu, na stronie internetowej klubu, stronie internetowej załogi, poprzez baner reklamowy w macierzystej marinie załogi czy przez rozwieszanie baneru reklamowego w miejscu rozgrywania zawodów. Jesteśmy otwarci na propozycje.
Kontakt: Bartosz Cieślak - dbsport@wp.pl .Jeśli chcesz dodać ogłoszenie lub przekazać nam inne informacje,
możesz skorzystać z formularza na stronie.
Po przeanalizowaniu zgłoszenia zamieścimy je na stronie.
CzOZŻ zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru
i edycji nadesłanych informacji.

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego