Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat

Sport

 

REGATY O PUCHAR KOMANDORA KŻ „KORSARZ”
15.09.2018

WYNIKI W KLASACH

OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NR ŻAGLA

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

PIOTRUŚ PAN

POL 3942

Jarosław Cieślak

KW Enif

Bartosz Cieślak

1

1

2

1

1

4

I

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz
Jagoda Jura

2

2

1

2

2

7

II

LEO

9

Maciej Czech

UKS Morka

Julia Będkowska

5

3

3

4

3

13

III

OLIVKA

Piotr Hupa

UKS Morka

Nicole Pok

3

4

4

3

4

14

IV


POL 71

Tomasz Szwejkowski

KW Enif

Sławomir Szymonik

4

5

7

5

6

20

V

VICTORY

Michał Kapica

UKS Morka

Mieszko Mazurek

6

6

6

6

5

23

VI

ESPRESSO

Adrian Zalas

Lena Zalas

7

7

5

7

7

26

VII

TOITO

Marcin Adamus

Jakub Jaszcz

9

11
(DNF)

8

8

8

33

VIII

GILBERT

Radomir Rospondek

KŻ Korsarz

Katarzyna Jura

8

11
(DNF)

11
(DNF)

9

9

37

IX


POL 517

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Filip Barczak

11
(RET)

11
(RET)

11
(DNS)

11
(DNS)

11
(DNS)

44

X


KABINOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

ALCHEMIK

Sławomir Krajs

Elżbieta Kciuk

2

3

1

1

1

5

I

ARIES

Jarosław Syc

Adam Syc
Katarzyna Syc

1

2

4

3

2

8

II

GAMBRINUS 2

Piotr Dziedzic

Andrzej Stankowski

4

1

2

4

7
(DNS)

11

III

SMOCZYNKA

Marcin Sieradzki

Wojciech Sołtys
Marek Otrębski

3

4

3

2

2

11

IV

KORAL

Mieczysław Świerdza

Andrzej Romanowski

6

5

6

5

4

20

V

J&J

Andrzej Rybowicz

Marian Zawierucha

5

6

5

6

5

21

VI

 

X REGATY O PUCHAR YKP CZĘSTOCHOWA
8.09.2018

WYNIKI W KLASACH

Punktacja odrębna klasy 470

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

LEO

9

Maciej Czech

UKS Morka

Julia Będkowska

7

3

4

   

14

I

OLIVKA

Piotr Hupa

UKS Morka

Paula Kubicka

4

6

6

   

16

II


POL 517

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Filip Barczak

6

9

9

   

24

III

VICTORY

Michał Kapica

UKS Morka

Mieszko Mazurek

8

10

8

   

26

IV


CADET

NAZWA JACHTU

NR ŻAGLA

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

ŻÓŁTO NIEBIESKA

Miłosz Psiuk

UKS Morka

Zuzanna Galus

1

1

     

2

I


3

Apolonia Rutkowska

UKS Morka

Antonina Mirowska

2

4

     

6

II


OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NR ŻAGLA

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

PIOTRUŚ PAN

POL 3942

Jarosław Cieślak

KW Enif

Bartosz Cieślak

1

2

1

   

4

I

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz
Jagoda Jura

2

1

2

   

5

II


POL 1644301

Rafał Jędrzejewski

KW Enif

 

3

5

3

   

11

III

LEO

9

Maciej Czech

UKS Morka

Julia Będkowska

7

3

4

   

14

IV

OLIVKA

Piotr Hupa

UKS Morka

Paula Kubicka

4

6

6

   

16

V


POL 71

Tomasz Szwejkowski

KW Enif

Sławomir Szymonik

5

7

5

   

17

VI


POL 517

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Filip Barczak

6

9

9

   

24

VII

ESPRESSO

Adrian Zalas

Olga Zalas

9

8

7

   

24

VIII

CONGER

Krzysztof Gawor

Anna Nowak

10

4

11
DNS

   

25

IX

VICTORY

Michał Kapica

UKS Morka

Mieszko Mazurek

8

10

8

   

26

X


KABINOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

GAMBRINUS 2

Piotr Dziedzic

Andrzej Stankowski

1

2

1

   

4

I

SMOCZYNKA

Marcin Sieradzki

Wojciech Sołtys
Marek Otrębski

2

1

3

   

6

II

NA FALI

Grzegorz Caban

Tomasz Gębka
Jan Borowik

3

3

2

   

8

III

ARIES

Jarosław Syc

Katarzyna Syc
Oliwia Grabowska

4

5

4

   

13

IV

KORAL

Mieczysław Świerdza

Andrzej Romanowski

7

4

6

   

17

V

WIWAT

Marek Petryczka

Jerzy Mazik

6

7

5

   

18

VI

POZYTYW

Piotr Klimecki

Kazimierz Manowski
Łukasz Bejm

8

8

7

   

23

VII

J&J

Andrzej Rybowicz

Wincenty Zemła

9

6

12
DNS

   

27

VIII

BIS Częstochowa

Karol Kowalski

Jarosław Lech
Patryk Lech
Jacek Bendakiewicz

5

11

12
DNS

   

28

IX

GOSIA

Jarosław Młyńczyk

Nadia Młyńczyk
Grzegorz Segiet

10

9

12
DNS

   

31

X

DELFIN

Marek Zioło

Tadeusz Krajewski
Dobiesław Słaby

11

10

12
DNS

   

33

XI

 

REGATY O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY Krzysztofa Matyjaszczyka
18.08.2018

WYNIKI W KLASACH

OPTYMIST (OPEN)

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

POL 1624

Wiktoria Sajdak

Zefir-Drakkar

1

2

1

1

 

3

I

POL 16061

Tomasz Sobota

Zefir-Drakkar

2

1

2

4

 

5

II

POL 1690

Mikołaj Farana

UKŻ MorisPszczyna

4

4

3

2

 

9

III

POL 1606

Alicja Sobota

Zefir-Drakkar

3

3

4

3

 

9

IV

POL 1681

Henryk Farana

UKŻ MorisPszczyna

6

6

5

5

 

16

V

POL 57

Antoni Ruplewicz

5

5

6

6

 

16

VI

POL 500

Aleksander Olszowski

7

7

DNS

DNS

 

22

VII


LASER 4.7 (OPEN)

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

POL 182531

Maria Grabska

Zefir-Drakkar

1

3

1

1

1

5

I

POL 179375

Piotr Węgrzyński

Zefir-Drakkar

2

2

4

2

2

8

II

POL 162915

Jakub Macoch

Zefir-Drakkar

3

1

5

   

9

III

POL 129986

Dominik Masłoń

Zefir-Drakkar

4

5

2

   

11

IV

 

Damian Sobota

Zefir-Drakkar

5

4

3

3

3

12

V


OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz
Jagoda Jura

1

       

1

I

POL 3942

Bartosz Cieślak

KW Enif

Sławomir Szymonik

2

       

2

II

ESPRESSO

Adrian Zalas

Lena Zalas

3

       

3

III

OLIVKA

Piotr Hupa

UKS Morka

Paula Kubicka

4

       

4

IV

POL 9

Maciej Czech

UKS Morka

Mieszko Mazurek

5

       

5

V

CONGER

Dominik Bagmat

AZS PCz

Mariusz Jaroszwewicz

6

       

6

VI

VICTORY

Filip Barczak

Michał Kapica

7

       

7

VII

IZUNIA

Grzegorz Śledzikowski

KW Enif

Wojciech Markiewicz

8

       

8

VIII

CZAJKA

Paweł Jakubczyk

KW Enif

Izabela Florczyk
Róża Momot

9

       

9

IX

SELENA

Sylwester Hupa

YC Kolejarz

Magdalena Siemek

10

       

10

X


KABINOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

ALCHEMIK

Sławomir Krajs

Leszek Krajs
Marcin Krajs

1

         

I

NA FALI

Grzegorz Caban

Patrycja Furch
Ewa Malcharek
Grzegorz Proszowski
Sebastian Malcharek

2

         

II

SMOCZYNKA

Marcin Sieradzki

Krzysztof Garbacz

3

         

III

WIWAT

Marek Petryczka

Jerzy Mazik
Daria Szczepańska

4

         

IV

Ł&K

Kazimierz Manowski

Marek Stasiak
Krzysztof Bejm

5

         

V

ARIES

Jarosław Syc

Katarzyna Syc
Oliwia Grabowska

6

         

VI

KORAL

Mieczysław Świerdza

Maciej Świerdza
Andrzej Romanowski

7

         

VII

GAMBRINUS 2

Piotr Dziedzic

Marek Otrębski

8

         

VIII

BIS Częstochowa

Karol Kowalski

Jarosław Lech
Maja Lech

9

       

9

IX

TANGO

Krzyszto Bałuk

Beata Szymankiewicz
Mariusz Kopański

10

       

10

X

J&J

Marian Zawierucha

Andrzej Rybowicz
Witold Zemła

11

       

11

XI

SYSTEMIK

Adam Góra

Dorota Stankowska
Andrzej Stankowski

12

       

12

XII

GOSIA

Jarosław Młyńczyk

Nadia Młyńczyk
Jakub Lasek
Krzysztof Lasek

13

       

13

XIII

DELFIN

Marek Zioło

Piotr Klimecki

15
(DNF)

       

15

XIV

 

REGATY O ZŁOTĄ SZEKLĘ MARINY PORAJ 14.07.2018

WYNIKI W KLASACH

OPTYMIST

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

1606

Alicja Sobota

Zefir-Drakkar

1

2

1

2

1

5

I

1369

Julia Majewska

Zefir-Drakkar

2

RET

2

3

2

9

II

1693

Mikołaj Farana

UKŻ Moris Pszczyna

3

RET

4

1

3

11

III

16061

Tomasz Sobota

Zefir-Drakkar

4

1

3

4

4

12

IV

II

Wiktor Wieczorek

Zefir-Drakkar

5

3

5

5

5

18

V


LASER

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

194966

Maciej Brymora

Zefir-Drakkar

1

1

1

1

1

4

I

162915

Piotr Węgrzyński

Zefir-Drakkar

2

2

2

2

2

8

II

179375

Damian Sobota

Zefir-Drakkar

3

3

3

3

3

12

III


OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Tomasz Szwejkowski
Wojciech Michowicz

1

1

1

1

1

4

I

OLIVKA

Piotr Hupa

KW Enif

Piotr Koziorowski

2

2

2

2

3

8

II

GILBERT

Adrian Jura

KŻ Korsarz

Weronika Gajda
Monika Zduń
Tomasz Szczepaniec

3

3

3

3

2

11

III


KABINOWE

NAZWA
JACHTU

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

VIS 55

Lech Świercz

Łukasz Brzozowski
Magdalena Brzozowska

1

2

2

1

2

6

I

ALCHEMIK

Sławomir Krajs

Leszek Krajs
Marcin Krajs

2

1

1

2

4

6

II

Ł&K

Adam Góra

Krzysztof Bejm

3

4

4

3

1

11

III

ARIES

Jarosław Syc

Adam Syc
Katarzyna Syc
Oliwia Grabowska

4

5

3

4

3

14

IV

SMOCZYNKA

Marcin Sieradzki

Krzysztof Garbacz

5

3

7

5

5

18

V

IMPACT

Grzegorz Caban

Rafał Szymański
Anna Cierpikowska

6

7

6

6

6

24

VI

GAMBRINUS 2

Piotr Dziedzic

Marek Otrębski

7

6

5

7

7

25

VII

SYSTEMIK

Dariusz Leszczyński

Andrzej Stankowski
Jakub Stankowski

8

8

8

DNS

DNS

33

VIII

                     

Aktualizację wyników prowadzi kol. Dagmara Michalec.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące aktualizacji treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres daguna@o2.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego