Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat 2010

Archiwum

Lp

Data regat

Nazwa imprezy

Organizator
miejsce

Klasa / Wyniki

1

1.05.2010

Regaty z okazji rozpoczęcia Sezonu
Żeglarskiego 2010,
Puchar 3 Jezior w klasie Optymist

HMKŻ"39-er"
Zalew w
Blachowni

OPTYMIST-UKS

DZIEWCZĘTA
1. Paulina Kuzior
- HMKZ "39-er" Blachownia
2. Anna Chłód - ULKS "KADET" Lubojna
3. Matylda Pietrzyk - UKS "Junga" Katowice
4. Oliwia Kwasniewska -
UKS "Junga" Katowice
5. Oliwia Karbownik - 9DSH "MAFEKING" Blachownia

CHŁOPCY
1. Daniel Kleser - UKS "Junga" Katowice
2. Piotr Hubicki - ULKS "KADET" Lubojna
3. Jakub Grzyb - ULKS "KADET" Lubojna
4. Adrian Włodarczyk - UKS "Broniszew Broniszew Stary
5. Jakub Rataj - 9 DSH "MAFEKING" Blachownia

DRUŻYNOWO:
1. ULKS "Kadet" Lubojna
2. UKS "Junga" Katowice
3. HMKŻ "39-er" Blachownia
4. 9 DSH "Mafeking" Blachownia
5. UKS "Broniszew" Broniszew Stary

2

23.05.2010

Regaty o Puchar Komandora
KW "ENIF"

KW "ENIF"
Jastrząb k/Poraja

REGATY ODWOŁANE
PRZENIESIONE NA 4.07.2010

3

12.06.2010

Regaty o Puchar Komandora
YKP Częstochowa

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

REGATY ODWOŁANE

4

19-20.06.
2010

Regaty Jurajskie 2010,
Puchar Śląska w klasie OMEGA

KW "ENIF"
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
INDYWIDUALNIE:
1. Maciej Brymora
2. Jakub Zębik
3. Aleksander Strózik
DRUŻYNOWO:
1. YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj - 32 pkt.
2. HMKŻ „39-er” Blachownia - 56 pkt.
3. 9 DSH "MAFEKING" - 106 pkt.
4. YC "KOLEJARZ" Częstochowa - 121 pkt.

Jachty Kabinowe

1. Adam Góra, Karolina Tomala
2. Mariusz Wandasiewicz, Katarzyna Wandasiewicz
3. Wojciech Sołtys, Wanda Sołtys, Janusz Kołodziejczuk

Klasa Omega - Puchar Śląska

1. Jarosław Cieślak, Bartosz Cieślak, Piotr Cieślak
2. Sławomir Skowron, Urszula Skowron, Adrian Skowron
3. Maciej Mrzygłód, Łukasz Mrzygłód, Tomasz Mrzygłód,
Ireneusz Galas

5

26.06.2010

Puchar 3 Jezior w klasie Optymist

Ostrowy

Klasa OPTYMIST UKS:

INDYWIDUALNIE

1. Jakub Zębik
2. Aleksander Strózik
3. Zofia Klekot

DRUŻYNOWO
1. HMKŻ "39-er" Blachownia
2. YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. ULKS "Kadet" Lubojna

6

4.07.2010

Regaty - Memoriał Jurka Kubskiego
Regaty o Puchar Komandora
KW "ENIF"

KW "ENIF"
Jastrząb k/Poraja

Memoriał Jurka Kubskiego
1. Michał Skibicki - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Adam Góra - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Marcin Sieradzki - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

Regaty o Puchar Komandora KW "ENIF"

Klasa OMEGA
1. Michał Skibicki - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Rafał Jędrzejewski - KW "ENIF" Częstochowa
3. Sylwester Hupa - YC "KOLEJARZ" Częstochowa
Klasa Jachty Kabinowe
1. Adam Góra - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Wojciech Sołtys - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Marcin Sieradzki - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

7

31.07.2010

Regaty o Puchar Komandora
YC "Kolejarz"

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Jakub Zębik - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

Jachty Kabinowe

1. Beata Gabara, Piotr Dziedzic, Daria Dziedzic
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa
2. Wojciech Sołtys, Janusz Kołodziejczuk
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Kazimierz Stachurski, Maria Sokół
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

Klasa Omega

1. Marek Petryczka, Sara Pazera, Adrianna Dziedzic
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa
2. Zofia Klekot, Adrian Jura, Kacper Rybak
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa
3. Michał Skibicki, Zbigniew Górawski, Olgierd Jeż
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

8

28.08.2010

XVI Regaty Jachtów Turystycznych

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Jakub Zębik - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Tadeusz Jarosz - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

Jachty Kabinowe

1. Ryszard Kasprzak, Tomasz Ryderowicz
- KW "ENIF" Częstochowa
2. Wojciech Sołtys, Janusz Kołodziejczuk
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Jarosław Syc, Irena Syc, Adam Syc - niezrzeszeni

Klasa Otwartopokładowe

1. Rafał Jędrzejewski, Maciej Nowicki
- KW "ENIF" Częstochowa
2. Marek Petryczka, Adrianna Dziedzic, Gizela Zontek
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa
3. Krzysztof Otrębski, Marek Mileszczuk
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa

9

4.09.2010

II Wielkie Regaty Yacht Klubu Polski
Częstochowa

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Jakub Zębik - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Aleksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia

Jachty Kabinowe

1. Tomasz Brymora, Andrzej Flak
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Krzysztof Kos, Nina Sobkiewicz-Kos
- YKP Częstochowa
3. Ryszard Kasprzak, Tomasz Ryderowicz
- KW "ENIF" Częstochowa

Klasa Otwartopokładowe

1. Bartosz Cieślak, Przemysław Wiśniewski
- KW "ENIF" Częstochowa
2. Michał Skibicki, Adrian Jura
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Tomasz Biernat, Krzysztof Borkowski - niezrzeszeni

10

5.09.2010

Regaty o Puchar "Kacpra",
Puchar 3 Jezior w klasie Optymist

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Aleksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Miłosz Bramora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

11

11.09.2010

XI Puchar Ziemi Częstochowskiej,
Puchar 3 Jezior w klasie Optymist

Zalew w
Blachowni

OPTYMIST-UKS

DZIEWCZĘTA
1. Paulina Kuzior
- HMKZ "39-er" Blachownia
2. Anna Chłód - ULKS "KADET" Lubojna
3. Oliwia Karbownik - 9DSH "MAFEKING" Blachownia

CHŁOPCY
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Tadeusz Jarosz - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Miłosz Bramora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

DRUŻYNOWO:
1. YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. HMKŻ "39-er" Blachownia
3. 9 DSH "Mafeking" Blachownia


KLASA OMEGA
1. Michał Skibicki, Daria Dziedzic, Adrian Jura
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Marcin Chłód, Patryk Soboniak, Grzegorz Chłód
- ULKS "KADET" Lubojna
3. Daniel Rataj Karol Pędraś, Jakub Kaczorowski
- HMKZ "39-er" Blachownia

12

12.09.2010

"ENIF CUP"

KW "ENIF"
Jastrząb k/Poraja

Jachty Kabinowe
1. Jarosław Syc,Irena Syc - niezrzeszeni
2. Adam Góra - YKP Częstochowa
3. Tomasz Ryderowicz, Zygmunt Ryderowicz, Katarzyna
Madej - KW "ENIF" Częstochowa

Jachty Otwartopokładowe

1. Michał Skibicki, Grzegorz Caban, Michał Knop
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Rafał Jędrzejewski, Jarosław Popielak, Paweł Kopacz
- KW ENIF-ELSEN
3. Marian Zakowicz, Lubosława Jadach, Mirosława Doktór
- Stowarzyszenie Żeglarzy Niepełnosprawnych

13

2.10.2010

Regaty o Błękitną Wstęgę Poraja 2010

MOŻ
Jastrząb k/Poraja

Klasa OPTYMIST
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Maciej Jarosz - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Tadeusz Jarosz - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

Jachty Kabinowe

1. Tomasz Brymora, Aleksandra Brymora, Jacek Skóra
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Mirosław Kasprzycki, Marek Mazur, Elżbieta Kciuk
- KW "ENIF" Częstochowa
3. Piotr Dziedzic, Damian Dziedzic
- YC "KOLEJARZ" Częstochowa

Jachty Otwartopokładowe

1. Jarosław Cieślak, Piotr Cieślak, Przemysław Wiśniewski
- KW "ENIF" Częstochowa
2. Michał Skibicki, Grzegorz Caban
- YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

 

Puchar 3 Jezior w klasie Optymist - końcowa klasyfikacja indywidualna

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

ENIF

Ostrowy

Zefir

Blachownia

1

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

50

40

42

42

42

216

2

Strózik Aleksander

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

30

44

47

47

38

206

3

Rataj Jakub

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

36

34

36

29

34

169

4

Zębik Jakub

1998

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

47

50

19

36

152

5

Brymora Maciej

1997

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

50

 

50

50

150

6

Kuzior Mateusz

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

28

36

32

24

29

149

7

Chłód Anna

1996

ULKS "Kadet" Lubojna

47

 

40

28

32

147

8

Karbownik Oliwia

2000

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

26

30

27

32

27

142

9

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

24

32

24

25

25

130

10

Podolak Tadeusz

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

23

 

28

34

40

125

11

Gazda Inez

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

25

28

23

27

20

123

12

Grzyb Jakub

1998

ULKS "Kadet" Lubojna

40

0

26

22

22

110

13

Dziedzic Damian

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

34

36

30

100

14

Jarosz Tadeusz

1997

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

42

   

47

89

15

Bramora Miłosz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

     

44

44

88

16

Klekot Zofia

 

YC "Kolejarz"
Częstochowa

 

38

44

   

82

17

Hubicki Piotr

1997

ULKS "Kadet" Lubojna

42

 

29

   

71

18

Rybak Kacper

 

YKP Częstochowa

     

38

28

66

19

Leśniczek Mateusz

 

HMKŻ "39-er"
Blachownia

   

21

19

21

61

20

Jarosz Maciej

2002

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

29

   

24

53

21

Kasprzyk Oskar

 

ULKS "Kadet" Lubojna

     

26

23

49

22

Zgodzaj Marek

 

YKP Częstochowa

     

23

26

49

23

Kleser Daniel

1998

UKS "Junga" Katowice

44

       

44

24

Zgodzaj Monika

1997

YKP Częstochowa

     

21

18

39

25

Włodarczyk Adrian

1997

UKS "Broniszew"
Broniszew

38

       

38

26

Skrzypczyk Jakub

 

UKS "Broniszew"
Broniszew

   

38

   

38

27

Kukliński Borys

2000

UKS "Junga" Katowice

34

       

34

28

Pietrzyk Matylda

1999

UKS "Junga" Katowice

32

       

32

29

Rogowski Bartosz

 

UKS "Broniszew"
Broniszew

   

30

   

30

30

Frącisz Jakub

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

     

30

 

30

31

Bałazy Filip

1999

UKS "Junga" Katowice

29

       

29

32

Kwasiewska Oliwia

1999

UKS "Junga" Katowice

27

       

27

33

Hyra Agnieszka

 

UKS "Wicher" Miedźno

   

25

   

25

34

Bigaj Przemysław

1999

UKS "Junga" Katowice

22

       

22

35

Hubicki Jan

 

ULKS "Kadet" Lubojna

   

22

   

22

36

Pietrzyk Konstancja

2000

UKS "Junga" Katowice

21

       

21

37

Rogowski Maciej

 

UKS "Broniszew"
Broniszew

   

20

   

20

38

Kubicki Piotr

 

ULKS "Kadet" Lubojna

     

20

 

20

39

Skóra Karolina

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

       

19

19

40

Senecka Weronika

 

YKP Częstochowa

     

18

 

18

41

Czech Maciej

 

YKP Częstochowa

       

18

18

42

Skóra Mateusz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

       

17

17

 

Puchar 3 Jezior w klasie Optymist - ranking drużynowy CzOZŻ w sezonie 2010

Miejsce

Klub

Punkty uzyskane przez 5 najlepszych zawodników klubu

Suma punktów

I

II

III

IV

V

Suma
punktów

Bonusy

Suma
bonusów

1

HMKŻ "39-er" Blachownia

50

47

40

27

10

174

20+16+8

44

218

2

9 DSH "MAFEKING" Blachownia

44

36

32

30

0

142

12

12

154

3

YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

42

26

24

20

16

128

10

10

138

4

UKS "Broniszew" Broniszew

23

22

18

9

0

72

-

-

72

5

ULKS "Kadet" Lubojna

29

28

12

0

0

69

-

-

69

6

YC "Kolejarz" Częstochowa

34

0

0

0

0

34

-

-

34

7

UKS "Wicher" Miedźno

14

0

0

0

0

14

-

-

14

 

UKS "Junga" Katowice

                 
                     

Ranking indywidualny i drużynowy Pucharu 3 Jezior prowadzi kol. Jarosław Cieślak.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres jcieslak@autograf.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego