Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat 2011

Archiwum

Lp.

Data regat

Nazwa imprezy

Organizator
miejsce

Klasy/wyniki

1

7.05.2011

Regaty Otwarcia Sezonu
Puchar 3 Jezior

HMKŻ 39'er
Blachownia,
Zalew
Blachownia

OPTYMIST

DZIEWCZĘTA
1. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
2. Oliwia Karbownik - 9 DSH "MAFEKING" Blachownia
3. Karolina Skóra - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

CHŁOPCY
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Adrian Włodarczyk - UKS Broniszew, Broniszew
3. Jakub Zębik - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj


DRUŻYNOWO:
1. YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. HMKŻ "39-er" Blachownia
3. 9 DSH "MAFEKING" Blachownia

2

21.05.2011

Regaty Żeglarskie
Puchar 3 Jezior

Towarzystwo
Żeglarskie
Miedźno-Mykanów,
Ostrowy k/Miedźna

OPTYMIST OPEN

DZIEWCZĘTA
1. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
2. Anna Chłód - ULKS Kadet Lubojna
3. Oliwia Karbownik - 9 DSH "MAFEKING" Blachownia

CHŁOPCY
1. Maciej Brymora - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
2. Maciej Jarosz - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Jakub Zębik - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

OMEGA

1. Przemysław Krawczyk, Ewa Hyra, Dariusz
Górazda - Wicher Miedźno
2. Marian Pędraś, Karol Pędraś, Paweł Pędraś
- HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Mariusz Jabłoński, Mateusz Zawada
- Wicher Miedźno

3

25-26.06.2011

Regaty Jurajskie

KW "Enif"
Częstochowa,
Jastrząb k/Poraja

Jachty kabinowe:
1. Wojciech Sołtys, Wanda Sołtys,
Janusz Kołodziejczuk - YC "Zefir Drakkar", Poraj
2. Tomasz Brymora, Ola Brymora, Karolina Skóra, Zofia Dyja, Andrzej Flak - YC "Zefir Drakkar", Poraj
3. Jarosław Syc, Marta Śpiewak - niezrzeszony

Klasa Omega:
1. Jarosław Cieślak, Piotr Cieślak, Jacek Olszowski - KW "ENIF", Częstochowa
2. Sławomir Skowron, Jarosław Koziewicz, Krzysztof Brzezinka - KW LDK ZEFIR
3. Krzysztof Janiec, Lotar Gałgan, Krzysztof Sowa
- Jacht Klub Opolski

4

30-31.07.2011

Puchar YC "Kolejarz"

YC "Kolejarz"
Częstochowa,
Jastrząb k/Poraja

Jachty kabinowe:
1. Tomasz Brymora, Andrzej Flak
- YC "Zefir Drakkar"
2. Jarosław Syc, Marta Śpiewak - niezrzeszeni
3. Robert Grabski, Maria Grabska, Piotr Grabski, Katarzyna Grabska - niezrzeszeni

Klasa Omega:
1. Jarosław Popielak, Rafał Jędrzejewski
2. Grzegorz Caban, Tomasz Grzegórzko,
Maciej Zahorodny
3. Piotr Mroczek, Marek Mileszczuk

Klasa Optymist:
1. Maciej Brymora
2. Karolina Skóra
3. Damian Dziedzic

5

20-21.08.2011

XVII Regaty Jachtów Turystycznych
o Puchar Prezydenta Miasta
Częstochowy

AZS Politechnika
Częstochowska,
Jastrząb k/Poraja

Optymist:
1. Maciej Brymora - YC ZEFIR-DRAKKAR
2. Jakub Zębik - YC ZEFIR-DRAKKAR
3. Adrian Włodarczyk - UKS BRONISZEW

Otwartopokładowe:
1. Bartosz Cieślak, Przemysław Wiśniewski,
Joanna Pestyk - KW "ENIF" Częstochowa
2. Grzegorz Caban, Anna Bozhenko,
Tomasz Grzegórzko, Grzegorz Proslowski
- niezrzeszeni
3. Rafał Jędrzejewski, Jarosław Popielak,
Mateusz Szecówka - KW "ENIF" Częstochowa

Kabinowe:
1. Robert Grabski, Piotr Grabski, Maria Grabska,
Katarzyna Grabska - YC ZEFIR-DRAKKAR
2. Wojciech Sołtys, Janusz Kołodziejczuk,
Mieczysław Imiełowski - YC ZEFIR-DRAKKAR
3. Adam Góra, Wojciech Maternicki, Jacek Porada - YKP Częstochowa

6

27-28.08.2011

Puchar Kacpra
Puchar 3 Jezior

KW "Zefir- Drakkar"
Poraj,
Jastrząb k/Poraja

OPTYMIST

CHŁOPCY:
1. Maciej Brymora - YC ZEFIR-DRAKKAR
2. Jakub Zębik - YC ZEFIR-DRAKKAR
3. Aleksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia

DZIEWCZĘTA:
1. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
2. Karolina Skóra - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj
3. Zofia Dyja - YC "ZEFIR DRAKKAR" Poraj

7

3-4.09.2011

III wielkie Regaty YKP

YKP Częstochowa,
Jastrząb k/Poraja

OPTYMIST
1. Maciej Czech - HMKŻ "39-er" Blachownia
2. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Aleksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia

Jachty Kabinowe (sternicy)
1. Jarosław Syc – niezrzeszony,
2. Wojciech Sołtys – YC ZEFIR-DRAKKAR,
3. Piotr Dziedzic – YC „Kolejarz”

Jachty Otwartopokładowe (sternicy)
1. Grzegorz Caban – KW „Enif”
2. Krzysztof Borowski – „Operator ARP”
3. Bartosz Błach – YC Kolejarz

8

10.09.2011

XII Puchar Ziemi Częstochowskiej
Puchar 3 Jezior

HMKŻ 39'er
Blachownia,
Zbiornik Kucelin

OPTYMIST

Chłopcy
1. Maciej Brymora- YC ZEFIR-DRAKKAR Poraj
2. Aleksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Jakub Zębik – YC ZEFIR-DRAKKAR Poraj

Dziewczęta
1. Karolina Skóra - YC ZEFIR-DRAKKAR Poraj
2. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Oliwia Karbownik - HMKŻ "39-er" Blachownia

Drużynowo
1. Jacht Klub ZEFIR-DRAKKAR Poraj
2. HMKŻ „39-er” Blachownia
3. DSH "MAFEKING" Blachownia

9

17-18.09.2011

Enif Cup
Puchar 3 Jezior
Memoriał Jurka Kubskiego

KW "Enif"
Częstochowa,
Jastrząb k/Poraja

Regaty "ENIF CUP"

Optymist - Chłopcy

1. Jakub Zębik - YC "Zefir-Drakkar" Poraj
2. Maciej Brymora - YC "Zefir-Drakkar" Poraj
3. Aneksander Strózik - HMKŻ "39-er" Blachownia

Optymist - Dziewczęta

1. Karolina Skóra - YC "Zefir-Drakkar" Poraj
2. Paulina Kuzior - HMKŻ "39-er" Blachownia
3. Oliwia Karbownik -9 DSH "Mafeking" Blachownia

Jachty Otwartopokładowe
1. Jacek Olszowski, Beata Wolna, Tomasz Sojda
- KW "Enif" Częstochowa  

2. Bartosz Cieślak, Joanna Pestyk, Robert Glapa
- KW "Enif" Częstochowa  

3. Rafał Jędrzejewski, Klaudia Nita,
Mateusz Szecówka - KW "Enif" Częstochowa 


Jachty Kabinowe
1. Jarosław Syc, Adam Syc - niezrzeszeni
2. Wojciech Sołtys, Janusz Kołodziejczuk
- YC "Zefir-Drakkar" Poraj

3. Adam Góra, Kazimierz Manowski
- YKP Częstochowa



Memoriał Jurka Kubskiego
1. Jacek Olszowski, Beata Wolna, Tomasz Sojda
- KW "Enif" Częstochowa

2. Wojciech Sołtys, Janusz Kołodziejczuk
- YC "Zefir-Drakkar" Poraj

3. Piotr Dziedzic, Zbigniew Górawski
- YC "Kolejarz" Częstochowa

10

1-2.10.2011

Regaty o Błękitną Wstęge Poraja

YKP Częstochowa,
Jastrząb k/Poraja

Jachty otwartopokładowe
- Jarosław Cieślak, Piotr Cieślak, Ada Kciuk
jacht omega z KW "ENIF" Częstochowa

Jachty kabinowe
- Jacek Olszowski, Tomasz Sojda

jacht Micro Jumper z KW "ENIF" Częstochowa

Optymist
- Maciej Brymora z YC "Zefir Drakkar" Poraj

 

Puchar 3 Jezior 2011 w klasie Optymist - klasyfikacja indywidualna

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Kucelin

Poraj

1

Brymora Maciej

1997

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

50

50

50

50

47

247

2

Zębik Jakub

1998

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

44

44

47

44

50

229

3

Strózik Aleksander

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

42

36

44

47

44

213

4

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

40

38

42

36

38

194

5

Dziedzic Damian

1999

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

38

30

40

40

42

190

6

Skóra Karolina

2000

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

34

21

38

38

40

171

7

Karbownik Oliwia

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

36

32

29

32

36

165

8

Czech Maciej

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

23

 

28

30

34

115

9

Kuzior Mateusz

 

HMKŻ "39-er"
Blachownia

   

36

29

30

95

10

Jarosz Maciej

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

47

 

42

 

89

11

Włodarczyk Adrian

1997

UKS "Broniszew"
Broniszew

47

40

     

87

12

Rataj Jakub

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

30

26

 

28

 

84

13

Jarosz Tadeusz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

44

 

34

 

78

14

Zatoń Dominik

1999

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

24

17

 

24

 

65

15

Drabczyk Katarzyna

1998

UKS "Wicher" Miedźno

32

29

     

61

16

Jaskuła Karolina

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

26

 

32

58

17

Jędrysiak Kinga

1997

UKS "Wicher" Miedźno

29

28

     

57

18

Hyra Agnieszka

1997

UKS "Wicher" Miedźno

27

23

     

50

18

Wieczorek Monika

1998

UKS "Broniszew"
Broniszew

26

24

     

50

20

Bigosińska Katarzyna

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

18

 

27

 

45

21

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

28

16

     

44

22

Gazda Inez

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

25

13

     

38

23

Szymański Mateusz

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

12

 

25

 

37

23

Ślusarczyk Julia

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

11

 

26

 

37

25

Chłód Anna

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

34

     

34

25

Dyja Zofia

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

34

   

34

27

Frącisz Jakub

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

32

   

32

28

Zgodzaj Marek

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

30

   

30

29

Ciesielska Karolina

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

       

29

29

30

Grzyb Jakub

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

27

     

27

30

Skóra Mateusz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

27

   

27

32

Kasprzyk Oskar

2002

ULKS "Kadet" Lubojna

 

25

     

25

33

Gawenda Martin

1999

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

22

       

22

33

Postawa Marian

 

UKS "Broniszew"
Broniszew

 

22

     

22

35

Ślusarczyk Natalia

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

20

     

20

36

Ciszewska Karina

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

19

     

19

37

Wrona Weronika

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

16

     

16

38

Wojtas Patrycja

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

15

     

15

39

Leśniczek Mateusz

 

HMKŻ "39-er"
Blachownia

 

10

     

10

40

Krokus Sylwia

 

UKS "Wicher" Miedźno

 

9

     

9

 

Klasyfikacja Pucharu 3 Jezior 2011 w klasie Optymist - Chłopcy

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Kucelin

Poraj

1

Brymora Maciej

1997

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

50

50

50

50

47

247

2

Zębik Jakub

1998

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

44

44

47

44

50

229

3

Strózik Aleksander

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

42

36

44

47

44

213

4

Dziedzic Damian

1999

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

38

30

40

40

42

190

5

Czech Maciej

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

23

 

28

30

34

115

6

Kuzior Mateusz

 

HMKŻ "39-er"
Blachownia

   

36

29

30

95

7

Jarosz Maciej

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

47

 

42

 

89

8

Włodarczyk Adrian

1997

UKS "Broniszew"
Broniszew

47

40

     

87

9

Rataj Jakub

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

30

26

 

28

 

84

10

Jarosz Tadeusz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

 

44

 

34

 

78

11

Zatoń Dominik

1999

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

24

17

 

24

 

65

12

Szymański Mateusz

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

12

 

25

 

37

13

Frącisz Jakub

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

32

   

32

14

Zgodzaj Marek

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

30

   

30

15

Grzyb Jakub

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

27

     

27

15

Skóra Mateusz

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

27

   

27

17

Kasprzyk Oskar

2002

ULKS "Kadet" Lubojna

 

25

     

25

18

Gawenda Martin

1999

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

22

       

22

18

Postawa Marian

 

UKS "Broniszew"
Broniszew

 

22

     

22

20

Leśniczek Mateusz

 

HMKŻ "39-er"
Blachownia

 

10

     

10

 

Klasyfikacja Pucharu 3 Jezior 2011 w klasie Optymist - Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Kucelin

Poraj

1

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

40

38

42

36

38

194

2

Skóra Karolina

2000

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

34

21

38

38

40

171

3

Karbownik Oliwia

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

36

32

29

32

36

165

4

Drabczyk Katarzyna

1998

UKS "Wicher" Miedźno

32

29

     

61

5

Jaskuła Karolina

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

26

 

32

58

6

Jędrysiak Kinga

1997

UKS "Wicher" Miedźno

29

28

     

57

7

Hyra Agnieszka

1997

UKS "Wicher" Miedźno

27

23

     

50

7

Wieczorek Monika

1998

UKS "Broniszew"
Broniszew

26

24

     

50

9

Bigosińska Katarzyna

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

18

 

27

 

45

10

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

28

16

     

44

11

Gazda Inez

1998

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

25

13

     

38

12

Ślusarczyk Julia

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

11

 

26

 

37

13

Chłód Anna

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

34

     

34

13

Dyja Zofia

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

   

34

   

34

15

Ciesielska Karolina

 

YC "ZEFIR DRAKKAR"
Poraj

       

29

 

16

Ślusarczyk Natalia

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

20

     

20

17

Ciszewska Karina

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

19

     

19

18

Wrona Weronika

 

9 DSH "MAFEKING"
Blachownia

 

16

     

16

19

Wojtas Patrycja

 

ULKS "Kadet" Lubojna

 

15

     

15

20

Krokus Sylwia

 

UKS "Wicher" Miedźno

 

9

     

9

 

Puchar 3 Jezior 2011- klasyfikacja drużynowa

Miejsce

Klub

Zawodnicy

Suma
pkt.

Bonus

RAZEM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

50

47

40

34

30

29

26

25

23,5

20

47

38

26,5

25

461

10

471

2

HMKŻ "39-er"
Blachownia

44

38

36

50

44

30

20

             

262

10

272

3

9 DSH "Mafeking" Blachownia

28

27

21,5

30

29

28

27

24

22

         

236,5

 

236,5

4

UKS "Wicher"
Miedźno

40

36

33

20

                   

129

 

129

5

ULKS "Kadet"
Lubojna

23

26,5

23

21

23,5

                 

117

 

117

6

UKS "Broniszew"
Broniszew

32

21,5

33

                     

86,5

 

86,5

                     

Aktualizację wyników oraz rankingi Pucharu 3 Jezior prowadzi kol. Jarosław Cieślak.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres jcieslak@autograf.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego