Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat 2012

Archiwum

Lp.

Termin

Nazwa imprezy

Organizator

Klasa / Wyniki

1

1.05.2012

Regaty Otwarcia Sezonu
Puchar 4 Jezior

HMKŻ 39'er Blachownia
Zalew Blachownia

Optymist:

2

23.06.2012

Puchar Jeziora Ostrowy
Puchar 4 Jezior

Towarzystwo Żeglarskie
Miedźno-Mykanóww Ostrowach,
Ostrowy k/Miedźna

Optymist:

Klasa Omega:
1. Jabłoński Mariusz
2. Bedła Grzegorz
3. Włodarczyk Robert

3

28.07.2012

Puchar YC "Kolejarz"

YC "Kolejarz" Częstochowa,
MOŻ Jastrząb k/Poraja

Jachty Kabinowe:
1. Jacek Porada, Marcin Jawura
2. Piotr Dziedzic, Agnieszka Dziedzic
3. Adam Góra , Karolina Tomala, Krzysztof Ledwan

Jachty otwartopokładowe:
1. Grzegorz Caban, Grzegorz Proszowski
2. ex aequo
- Marek Petryczka, Adrianna Dziedzic
- Marcin Daniel, Daria Dziedzic
- Marcin Mroczek, Wojciech Ofiara,
Marek Mileszczuk

4

11.08.2012

Memoriał
Jurka Kubskiego

KW "ENIF", Częstochowa,
KW "ENIF", Jastrząb k/Poraja

Kabinowe
otwartopokładowe

5

18-19.08.2012

XVIII Regaty Jachtów Turystycznych
o Puchar Prezydenta
Miasta Częstochowy
Puchar 4 Jezior,
Puchar Śląska
w klasie Omega

SŻ AZSPolitechnika Częstochowska,
MOŻ Jastrząb k/Poraja

Kabinowe
otwartopokładowe
Omega Standard
Optymist

6

25.08.2012

IV Wielkie Regaty YKP

YKP Częstochowa,
MOŻ Jastrząb k/Poraja

Kabinowe
otwartopokładowe
Optymist

7

1.09.2012

Regaty o Puchar Kacpra
Puchar 4 Jezior

KW "Zefir- Drakkar" Poraj,
KW "Zefir" Jastrząb k/Poraja

Optymist

8

15.09.2012

XIII Puchar Ziemi Częstochowskiej
Puchar 4 Jezior

HMKŻ 39'er Blachownia
Zalew Blachownia

Optymist
Omega

9

22.09.2012

Regaty OPTYmistyczne
Puchar 4 Jezior

UKS "Morka" Częstochowa,
Zbiornik Kucelin, Częstochowa

Optymist

10

29.09.2012

Regaty
Błękitna Wstęga Poraja

CzOZŻ Częstochowa,
MOŻ Jastrząb k/Poraja

OPEN

 

Klasyfikacja Pucharu 3 Jezior 2012 w kategorii Optymist UKS

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Poraj

Blachownia

1

Grabska Maria

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

34

42

42

38

156

2

Czech Maciej

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

 

29

38

40

36

143

3

Dziedzic Damian

1999

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

32

40

38

30

140

4

Karbownik Oliwia

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

26

 

34

34

32

126

5

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

50

   

36

34

120

6

Grabski Piotr

2005

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

26

36

26

29

117

7

Rataj Jakub

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

36

28

   

26

90

8

Skóra Mateusz

1997

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

25

 

28

28

81

9

Włodarczyk Adrian

1997

UKS Broniszew

38

40

     

78

10

Węgrzyński Piotr

2002

YKP Częstochowa

   

29

25

21

75

11

Kuzior Mateusz

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

28

   

32

 

60

12

Postawa Marian

2002

UKS Broniszew

 

30

   

27

57

13

Pawłowski Maciej

 

UKS Broniszew

   

32

 

22

54

14

Klimczyk Sebastian

1997

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

27

   

25

52

15

Chłód Anna

1996

ULKS "Kadet"
Lubojna

47

       

47

16

Kawecki Mateusz

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

23

   

24

47

17

Kleser Daniel

1998

UKS "Junga"
Katowice

44

       

44

18

Ślusarczyk Julia

2001

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

21

   

23

44

19

Hubicki Piotr

1997

ULKS "Kadet"
Lubojna

42

       

42

20

Grzyb Jakub

 

ULKS "Kadet"
Lubojna

40

       

40

21

Jędrysiak Kinga

1997

UKS Broniszew

 

38

     

38

22

Wieczorek Monika

1998

UKS Broniszew

 

36

     

36

23

Kukliński Borys

2000

UKS "Junga"
Katowice

34

       

34

24

Pietrzyk Matylda

1999

UKS "Junga"
Katowice

32

       

32

25

Pytlik Nikodem

2003

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

30

 

30

26

Wójcik Michał

 

UKS Broniszew

   

30

   

30

27

Bałazy Filip

1999

UKS "Junga"
Katowice

29

       

29

28

Pronobis Jakub

2004

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

29

 

29

29

Kwaśniewska Oliwia

1999

UKS "Junga"
Katowice

27

       

27

30

Gonciarz Michał

2004

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

27

 

27

31

Gazda Inez

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

25

       

25

32

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

24

       

24

33

Stasiak Weronika

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

24

     

24

34

Brymora Aleksandra

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

     

24

 

24

35

Podolak Tadeusz

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

23

       

23

36

Bigaj Przemysław

1999

UKS "Junga"
Katowice

22

       

22

37

Torbus Daniel

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

22

     

22

38

Pietrzyk Konstancja

2000

UKS "Junga"
Katowice

21

       

21

 

Klasyfikacja Pucharu 3 Jezior 2012 w kategorii OPEN

Miejsce

Nazwisko i imię

Data urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Poraj

Blachownia

1

Brymora Maciej

1997

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

50

47

50

50

197

2

Skóra Karolina

1999

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

47

44

47

42

180

3

Zębik Jakub

1998

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

44

50

44

40

178

4

Grabska Maria

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

34

42

42

38

156

5

Czech Maciej

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

 

29

38

40

36

143

6

Dziedzic Damian

1999

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

32

40

38

30

140

7

Karbownik Oliwia

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

26

 

34

34

32

126

8

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

50

   

36

34

120

9

Grabski Piotr

2005

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

26

36

26

29

117

10

Rataj Jakub

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

36

28

   

26

90

11

Jarosz Maciej

2002

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

42

   

44

86

12

Skóra Mateusz

1997

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

25

 

28

28

81

13

Włodarczyk Adrian

1997

UKS Broniszew

38

40

     

78

14

Strózik Aleksander

2000

HMKŻ "39-er"
Blachownia

30

     

47

77

15

Węgrzyński Piotr

2002

YKP Częstochowa

   

29

25

21

75

16

Kuzior Mateusz

2002

HMKŻ "39-er"
Blachownia

28

   

32

 

60

17

Postawa Marian

2002

UKS Broniszew

 

30

   

27

57

18

Pawłowski Maciej

 

YKP Częstochowa

   

32

 

22

54

19

Klimczyk Sebastian

1997

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

27

   

25

52

20

Chłód Anna

1996

ULKS "Kadet" Lubojna

47

       

47

21

Kawecki Mateusz

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

23

   

24

47

22

Kleser Daniel

1998

UKS "Junga" Katowice

44

       

44

23

Ślusarczyk Julia

2001

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

21

   

23

44

24

Hubicki Piotr

1997

ULKS "Kadet" Lubojna

42

       

42

25

Grzyb Jakub

 

ULKS "Kadet" Lubojna

40

       

40

26

Jędrysiak Kinga

1997

UKS Broniszew

 

38

     

38

27

Wieczorek Monika

1998

UKS Broniszew

 

36

     

36

28

Kukliński Borys

2000

UKS "Junga" Katowice

34

       

34

29

Pietrzyk Matylda

1999

UKS "Junga" Katowice

32

       

32

30

Pytlik Nikodem

2003

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

30

 

30

31

Wójcik Michał

 

YKP Częstochowa

   

30

   

30

32

Bałazy Filip

1999

UKS "Junga" Katowice

29

       

29

33

Pronobis Jakub

2004

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

29

 

29

34

Kwaśniewska Oliwia

1999

UKS "Junga" Katowice

27

       

27

35

Gonciarz Michał

2004

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

     

27

 

27

36

Gazda Inez

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

25

       

25

37

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

24

       

24

38

Stasiak Weronika

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

24

     

24

39

Brymora Aleksandra

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

     

24

 

24

40

Podolak Tadeusz

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

23

       

23

41

Bigaj Przemysław

1999

UKS "Junga" Katowice

22

       

22

42

Torbus Daniel

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

22

     

22

43

Pietrzyk Konstancja

2000

UKS "Junga" Katowice

21

       

21

 

Klasyfikacja Pucharu 3 Jezior 2012 w klasie Optymist - Dziewczęta

Miejsce

Nazwisko i imię

Rok urodz.

Klub

Punkty zdobyte w regatach

Suma punktów

Blachownia

Ostrowy

Poraj

Poraj

Blachownia

1

Skóra Karolina

1999

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

47

44

47

42

180

2

Grabska Maria

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

 

34

42

42

38

156

3

Karbownik Oliwia

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

26

 

34

34

32

126

4

Kuzior Paulina

1998

HMKŻ "39-er"
Blachownia

50

   

36

34

120

5

Chłód Anna

1996

ULKS "Kadet"
Lubojna

47

       

47

6

Ślusarczyk Julia

2001

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

21

   

23

44

7

Jędrysiak Kinga

1997

UKS Broniszew

 

38

     

38

7

Wieczorek Monika

1998

UKS Broniszew

 

36

     

36

9

Pietrzyk Matylda

1999

UKS "Junga"
Katowice

32

       

32

10

Kwaśniewska Oliwia

1999

UKS "Junga"
Katowice

27

       

27

11

Gazda Inez

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

25

       

25

12

Kołodziejczyk Ewelina

1998

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

24

       

24

13

Stasiak Weronika

2000

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

 

24

     

24

13

Brymora Aleksandra

2001

YC "Zefir-Drakkar"
Poraj

     

24

 

24

15

Pietrzyk Konstancja

2000

UKS "Junga"
Katowice

21

       

21

 

Puchar 3 Jezior 2012- klasyfikacja klubowa

Miejsce

Klub

Zawodnicy

Suma
pkt.

Bonus

RAZEM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

YC "Zefir-Drakkar
Poraj

50

47

44

42

38

32

29

28

           

310

20

330

2

HMKŻ "39-er"
Blachownia

40

34

30

26

24

                 

154

 

154

3

9 DSH "Mafeking"
Blachownia

36

21

19

17

                   

93

 

93

4

UKS Broniszew

27

23

14

13

                   

77

 

77

5

YKP Częstochowa

25

22

9

                     

56

 

56

6

ULKS "Kadet" Lubojna

20

16

15

                     

51

 

51

7

UKS "Junga" Katowice

18

12

11

8

                   

49

 

49

8

JK "Pogoria 3"
Dąbrowa Górnicza

10

7

                       

17

 

17

                     

Aktualizację wyników oraz rankingi Pucharu 3 Jezior prowadzi kol. Jarosław Cieślak.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące aktualizacji treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres jcieslak@autograf.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego