Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Ogłoszenia



Stowarzyszenie Klub Wodny ENIF organizuje w Poraju szkolenia żeglarskie i motorowodne. Szczegóły na stronie Klubu Wodnego ENIF.





Szkoła Żeglarska MNXYachting kpt. Marka Nizielskiego organizuje rejsy morskie, szkolenia żeglarskie i imprezy integracyjne w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich oraz Karaibach. Informacje szczegółowe na stronie www.najachtach.pl






Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski informuje wszystkich zainteresowanych o możliwości odbycia stażu wymaganego do zdobycia licencji sędziego sportowego żeglarstwa II klasy. Bliższych informacji udzieli kol. Jarosław Cieślak, tel. 502 272 349.




Załoga regatowa ma do zaoferowania miejsce na reklamę na jachcie biorącym udział w cyklu regat o Puchar Polski i Puchar Śląska - jest to około 20 kilkudniowych imprez rozgrywanych na akwenach całej Polski min. Warszawa (Zegrze), Gdańsk(Górki Zachodnie), Giżycko, Żywiec (jezioro Żywieckie), Puck (zatoka Pucka) i wiele innych.
Wymiary jachtu: kadłub dł. 6,20 m, wys. 0,30 m, żagle: grot 9 m2, fok 6 m2.
Z danych poprzedniego sezonu wynika, że na każdej imprezie będzie obecnych ok. 500 osób zawodników, trenerów, osób towarzyszących oraz kilkaset osób obserwujących zmagania z brzegów jezior i morskich plaż.
Na każde zawody jacht jest przewożony na przyczepie podłodziowej w sposób umożliwiający eksponowanie reklamy na burtach - to tysiące kilometrów przejechanych z widoczną reklamą docierającą do kierowców, pasażerów i innych użytkowników dróg. Dodatkowo istnieje możliwość promowania Partnera na strojach zawodników, w nazwie klubu, na stronie internetowej klubu, stronie internetowej załogi, poprzez baner reklamowy w macierzystej marinie załogi czy przez rozwieszanie baneru reklamowego w miejscu rozgrywania zawodów. Jesteśmy otwarci na propozycje.
Kontakt: Bartosz Cieślak - dbsport@wp.pl .







Jeśli chcesz dodać ogłoszenie lub przekazać nam inne informacje,
możesz skorzystać z formularza na stronie.
Po przeanalizowaniu zgłoszenia zamieścimy je na stronie.
CzOZŻ zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru
i edycji nadesłanych informacji.

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego