Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat

Sport

 

XXVII REGATY O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY
KRZYSZTOFA MATYJASZCZYKA
14.08.2021

WYNIKI W KLASACH

OPTYMIST

OPTYMIST SPORT

NUMER NA ŻAGLU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

1606

Marina Poraj Sailing Team

Tomasz Sobota

1

1

(2)

1

1

4

I

1227

Marina Poraj Sailing Team

Krzysztof Zawadzki

2

(3)

1

2

2

7

II

1369

Marina Poraj Sailing Team

Tomasz Guzik

(3)

2

3

3

3

11

III

1621

Marina Poraj Sailing Team

Anna Zaczkowska

4

4

4

(6)

4

16

IV

136

Marina Poraj Sailing Team

Zuzanna Kumor

5

(6)

5

4

6

20

V

2044

Marina Poraj Sailing Team

Zofia Karaś

(6)

5

6

5

5

21

VI

 

OPTYMIST UKS

NUMER NA ŻAGLU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

BN

Marina Poraj Sailing Team

Jakub Garczyński

1

1

1

1

(4)

4

I

II

UKS Morka

Antonina Wrońska

(3)

2

2

3

1

8

II

I

UKS Morka

Aleksander Olszowski

(4)

3

3

4

3

13

III

6

Marina Poraj Sailing Team

Emilia Kabała

(6)

6

4

2

2

14

IV

III

UKS Morka

Filip Karoń

5

4

7

(15)
DNF

15
DNF

31

V

1

Marina Poraj Sailing Team

Wiktor Gajda

7

   

(15)
DNF

15
DNF

35

VI

11

Marina Poraj Sailing Team

Maksymilian Cygan

2

 

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

37

VII

5

Marina Poraj Sailing Team

Filip Gos

8

(15)
DNF

8

15
DNF

15
DNF

46

VIII

4

Marina Poraj Sailing Team

Mieszko Pirecki

11

8

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

49

IX

IV

UKS Morka

Oliwia Fijałkowska

(15)
DNF

15
DNF

5

15
DNF

15
DNF

50

X

2

Marina Poraj Sailing Team

Julia Żak

9

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

54

XI

V

UKS Morka

Radosław Kuroń

10

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

55

XII

3

Marina Poraj Sailing Team

Maksymilian Kościelniak

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

60

XIII

7

Marina Poraj Sailing Team

Władyslaw Zbierański

(15)
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

15
DNF

60

XIV


OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MALINA

POL 295

Adam Zaczkowski

Marina Poraj

Konrad Zientarski

1

1

1

1

(2)

4

I

THOR

Paweł Bialas

Rafał Kozłowski

2

2

(3)

3

1

8

II

PIOTRUŚ PAN

POL 3942

Piotr Cieślak

UKS Morka

Piotr Hupa
Piotr Koziorowski

3

3

2

(4)

4

12

III

KATAMARAN

Jarosław Młyńczyk

YKP Częstochowa

Przemysław Hyra
Nadia Młyńczyk

4

4

(6)

2

3

13

IV


G-3904

Maciej Piłat

Sekcja Żeglarska
KU AZS PCz

Damian Bartosik

5

5

4

5

(7)

19

V

OLIVKA

Miłosz Psiuk

UKS Morka

Patrycja Nowakowska

6

(7)

5

6

5

22

VI


POL 517

Anna Kciuk

UKS Morka

Karolina Garleja

7

(8)

8

8

6

29

VII


40042

Jagna Ciesielska

UKS Morka

 

9

(10)

7

9

8

33

VIII


6432

Zuzanna Chłód

UKS Morka

Krystian Przedziński

(12)
DNF

(12)
DNF

9

7

7

35

IX


POL 9

Maciej Czech

UKS Morka

Filip Barczak

8

6

(12)
DNF

(12)
DNF

(12)
DNF

38

X

CZAJKA

Hubert Świerczyński

Sekcja Żeglarska
KU AZS PCz

Jan Piłat
Jakub Bartosik
Teodora Bartosik

(12)
DNF

9

(12)
DNF

(12)
DNF

(12)
DNF

45

XI


KABINOWE

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

 

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MUSTANG

Mustang Racing Team

Andrzej Gorzelak

Krzysztof Ziólkowski

1

(3)

1

1

3

6

I

STORM

SYC Zefir-Drakkar

Wojciech Soltys

Janina Podsiadlo
Jacek Porada

(2)

1

2

2

2

7

II

HORNET

Jacek Olszowski

Artur Góra

3

(5)

3

4

1

11

III

DZIUNIA

SYC Zefir-Drakkar

Marcin Sieradzki

Wojciech Michowicz
Arkadiusz Chmielarz

4

2

4

(11)
DNF

4

14

IV

ARIES

Jarosław Syc

Katarzyna Syc
Adam Syc

(6)

6

6

3

5

20

V

SYSTEMIK

YKP Częstochowa

Dariusz Leszczyński

Andrzej Stankowski
Piotr Dziedzic
Emil Leszczyński

5

(7)

5

5

7

22

VI

CT-99

Grzegorz Caban

Mateusz Chmielarz
Franciszek Nicer
Miłosz Chmielarz

7

(8)

7

6

6

26

VII

KORAL

YC "Kolejarz"

Mieczysław Świerdza

Przemysław Świerdza
Andrzej Romanowski

(8)

4

8

7

8

27

VIII

FOKA II

Sekcja Żeglarska
KU AZS PCz

Patryk Jabłoński

Kamil Stefanowski
Tomasz Gadnicki

(11)
DNF

10

11
DNF

8

11
DNF

40

IX

BIS CZĘSTOCHOWA

KW "ENIF"

Karol Kowalski

Jacek Kasperski

(11)
DNF

9

11
DNF

11
DNF

11
DNF

42

X

 

REGATY O ZŁOTĄ SZEKLĘ MARINY PORAJ
24.07.2021

WYNIKI W KLASACH

OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MANUL

Łukasz Putz

SYC Zefir-Drakkar

Ewelina Głowacka

(1)

1

1

1

 

3

I

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz

(2)

2

2

2

 

6

II

PIOTRUŚ PAN

POL 3942

Piotr Cieślak

UKS Morka

Robert Jodłowski

(3)

3

3

3

 

9

III


KABINOWE

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MUSTANG

Andrzej Gorzelak

Krzysztof Ziółkowski

(1)

1

1

1

 

3

I

DZIUNIA

SYC Zefir-Drakkar

Marcin Sieradzki

Wojciech Sołtys

2

2

2

(3)

 

6

II

HORNET

Jacek Olszowski

Denys Zhelezniak

(3)

3

3

2

 

8

III

SYSTEMIK

YKP Częstochowa

Dariusz Leszczyński

Dorota Stankowska
Andrzej Stankowski

(4)

4

4

4

 

12

IV

ARIES

Jarosław Syc

Katarzyna Syc
Adam Syc

RET

RET

RET

RET

     


OPTYMIST

OPTYMIST SPORT- DZIEWCZĘTA

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

3624

Marina Poraj

Wiktoria Sajdak

1

1

1

3

I

1621

Marina Poraj

Anna Zaczkowska

5

4

6

15

II

2044

Marina Poraj

Zofia Karaś

7

3

7

17

III

136

Marina Poraj

Zuzanna Kumor

6

7

4

17

IV

 

OPTYMIST SPORT - CHŁOPCY

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

1450

Marina Poraj

Franciszek Kumor

3

2

2

7

I

1227

Marina Poraj

Krzysztof Zawadzki

2

5

5

12

II

1369

Marina Poraj

Tomasz Guzik

4

6

3

13

III

 

OPTYMIST UKS - DZIEWCZĘTA

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

4

Marina Poraj

Dobromiła Czerniak

5

3

4

12

I

6

Marina Poraj

Magdalena Mrozik

9
(DNF)

9
(DNF)

9
(DNF)

27

II

 

OPTYMIST UKS - CHŁOPCY

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

BN

Marina Poraj

Jakub Gorczyński

1

1

1

3

I

POLSAILING

UKS Morka

Aleksander Olszowski

2

2

3

7

II

11

Marina Poraj

Maksymilian Kościelniak

3

4

2

9

III

3

Marina Poraj

Jakub Błaszczyk

4

5

9
(DNF)

18

IV

2

Marina Poraj

Mieszko Pirecki

9
(DNF)

9
(DNF)

5

23

V

5

Marina Poraj

Władysław Zbierański

9
(DNF)

9
(DNF)

6

24

VI

 

LASER RADIAL

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

BRA

Marina Poraj

Dominik Masłoń

1

2

2

5

I

CHN

Marina Poraj

Alicja Sobota

2

3

1

6

II

211258

Marina Poraj

Damian Sobota

3

1

3

7

III

             

LASER 4,7

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

129986

Marina Poraj

Tomasz Sobota

1

1

1

3

I

180733

Marina Poraj

Marek Pawełczyk

3
(DNF)

2

2

7

II

                     

Aktualizację wyników prowadzi kol. Dagmara Michalec.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące aktualizacji treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres daguna@o2.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego