Częstochowski Okręgowy Związek Żeglarski


Idź do treści

Wyniki regat

Sport

 

REGATY O ZŁOTĄ SZEKLĘ MARINY PORAJ
26.09.2020

WYNIKI W KLASACH

OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz
Adam Zaczkowski

2

2

1

1

 

6

I


POL 211

Jarosław Cieślak

Sławomir Szymonik
Przemysław Wiśniewski

3

1

3

3

 

10

II

PIOTRUŚ PAN

POL 3942

Piotr Cieślak

UKS Morka

Michał Kapica
Agata Moroz

1

4

4

4

 

13

III

202

Tomasz Szwejkowski

KW ENIF

 

4

5

2

3

 

14

IV

SIGMA

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Igor Leśkiewicz
Bartosz Leśkiewicz
Barbara Simkiewicz

5

3

6

8
(DNF)

 

22

V

TOPER BUZZ

Łukasz Putz

SYC Zefir-Drakkar

Maciej Brymora

7

6

5

6

 

24

VI

OLIVKA

Piotr Hupa

UKS Morka

Piotr Koziorowski

6

7

7

5

 

25

V


KABINOWE

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

DZIUNIA

SYC Zefir-Drakkar

Marcin Sieradzki

Wojciech Sołtys

1

1

1

1

 

4

I

ALCHEMIK

YKP Częstochowa

Sławomir Krajs

Dariusz Leszczyński
Paweł Żurawski

4

2

2

2

 

10

II

Ł&K

YKP Częstochowa

Adam Góra

Krzysztof Bejm

3

3

3

3

 

12

II

NA FALI

Grzegorz Caban

Bartek Borowik
Bartek Rajczyk

2

5

5

5

 

17

IV

SUN DAY

Dawid Kusiakiewicz

Pola Patrzyk
Jakub Mrokowski

5

4

4

4

 

17

V

KORAL

YC "Kolejarz"

Mieczysław Świerdza

Marcin Daniel
Andrzej Romanowski

6

6

6

6

 

24

VI

 

XXII REGATY O PUCHAR KOMANDORA YKP CZĘSTOCHOWA
5.09.2020

WYNIKI W KLASACH

OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz
Franciszek Wypych
Piotr Klimecki

(1)

1

1

1

1

4

I

PIOTRUŚ PAN

Piotr Cieślak

UKS Morka

Mateusz Sterniczuk
Agata Moroz

2

2

3

3

(4)

10

II

SIGMA

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Bartosz Leśkiewicz
Igor Leśkiewicz

3

(4)

4

2

2

11

III

TOPER BUZZ

Łukasz Putz

SYC Zefir-Drakkar

Maria Grabska

6

3

2

(11)

3

14

IV


2812

Piotr Hupa

UKS Morka

Piotr Koziorowski

(8)

5

5

4

5

19

V


GER 95

Dawid Kusiakiewicz

UKS Morka

Mariusz Kusiakiewicz

5

(10)

7

5

6

23

VI


9

Michał Kapica

UKS Morka

Anna Moroz

7

7

(8)

8

7

29

VII

40042

Bartosz Cieślak

KW ENIF

 

4

6

6

(14)
DNF

14
DNF

30

VIII

CZERWONO-BIAŁA

Piotr Kasprzyk

YKP Częstochowa

Patryk Klimecki

(11)

8

10

6

8

32

IX

FANABERIA

Patryk Jabłoński

Sekcja Żeglarska KU AZS PCz

 

(12)

9

9

7

10

35

X


3264

Miłosz Psiuk

UKS Morka

Krystian Przedziński

9

12

(14)
DNF

9

9

39

XI

DANKA

Sylwester Hupa

YC "Kolejarz"

Maja Siedlecka

10

(13)

11

10

11

42

XII


POL 517

Anna Kciuk

UKS Morka

Karolina Garleja

(14)
DNS

11

14
DNF

14
DNF

14
DNF

53

XIII


KABINOWE

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MUSTANG

Mustang Racing Team

Andrzej Gorzelak

Krzysztof Ziółkowski
Marek Ziółkowski

1

(4)

2

2

2

7

I

ALCHEMIK

YKP Częstochowa

Sławomir Krajs

Wojciech Sołtys

(3)

2

1

1

3

7

II

DZIUNIA

SYC Zefir-Drakkar

Marcin Sieradzki

Paweł Koćwin

(4)

1

3

3

1

8

III

WIWAT

YC "Kolejarz"

Piotr Dziedzic

Andrzej Stankowski
Aleksandra Mazik

2

(7)

5

4

5

16

IV

Ł&K

YKP Częstochowa

Adam Góra

Krzysztof Bejm

(5)

3

4

5

4

16

V

GOSIA

YKP Częstochowa

Jarosław Młyńczyk

Nadia Młyńczyk
Dominika Młyńczyk

(8)

6

6

6

6

24

VI

SUN DAY

Janusz Kusiakiewicz

Grzegorz Wiśniewski

6

5

7

(8)

7

25

VII

KORAL

YC "Kolejarz"

Mieczysław Świerdza

Przemysław Świerdza
Andrzej Romanowski

7

(9)

8

7

8

30

VIII

FOKA

YKP Częstochowa

Marek Zioło

Szymon Michno
Kazimierz Manowski

(9)

8

9

8

9

35

IX

 

XXVI REGATY O PUCHAR PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY
KRZYSZTOFA MATYJASZCZYKA
22.08.2020

WYNIKI W KLASACH

OPTYMIST

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

WYŚCIG
5

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

1621

Franciszek Kumor

Marina Poraj

1

(2)

1

1

2

5

I

1369

Krzysztof Zawadzki

Marina Poraj

(2)

1

2

2

1

6

II

182

Jagoda Guzik

Marina Poraj

3

3

3

(7)

4

13

III

826

Tomasz Guzik

Marina Poraj

4

(8)

4

3

6

17

IV

I

Sara Konkol

SYC Zefir-Drakkar

5

(9)

8

4

3

20

V

602

Tymoteusz Mrokowski

Marina Poraj

(6)

6

5

5

5

21

VI

BN

Blanka Kusiakiewicz

Marina Poraj

9

4

6

6

7

23

VII

183

Zuzanna Kumor

Marina Poraj

7

5

7

(8)

8

27

VII

184

Aleksandra Jędryka

Marina Poraj

10

7

9

9

(12)
DNS

35

IX

50

Blanka Seweryn

Marina Poraj

11

(12)
DNF

(12)
DNF

10

9

42

X

1542

Piotr Wachowicz

SYC Zefir-Drakkar

8

(12)
DNF

(12)
DNF

(12)
DNF

(12)
DNF

44

XI


OTWARTOPOKŁADOWE

NAZWA JACHTU

NUMER NA ŻAGLU

STERNIK

KLUB

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MALINA

POL 295

Mariusz Wypych

Marina Poraj

Wojciech Michowicz

(1)

1

1

1

3

I

SIGMA

Wiktor Leśkiewicz

UKS Morka

Bartosz Leśkiewicz
Igor Leśkiewicz

2

(13)
RET

2

2

6

II


POL 3943

Piotr Cieślak

UKS Morka

Anna Kciuk
Piotr Hupa

3

(4)

4

3

10

III


POL 129986

Piotr Grabski

SYC Zefir-Drakkar

 

4

3

5

(13)
DSQ

12

IV

TOPER BUZZ

Łukasz Putz

SYC Zefir-Drakkar

Ewelina Głowacka

(12)

8

3

4

15

V


GER 95

Mariusz Kusiakiewicz

Paula Kusiakiewicz

5

5

(8)

6

16

VI


GBR 209914

Dominik Masłoń

Marina Poraj

 

6

6

6

(8)

18

VII


9

Bartosz Cieślak

UKS Morka

Michał Kapica

(7)

7

7

5

19

VIII

PKS

Piotr Klimecki

YKP Częstochowa

Patryk Klimecki
Aleksander Klimecki

8

(10)

10

9

27

IX

FANABERIA

Patryk Jabłoński

Sekcja Żeglarska KU AZS PCz

Ryszard Gadnicki

9

9

9

(10)

27

X


POL 182531

Szymon Kubicki

SYC Zefir-Drakkar

 

12

11

(13)
DNF

13
DNF

36

XI


POL 162915

Kornel Śliwiński

SYC Zefir-Drakkar

 

11

12

(13)
DNF

13
DNF

36

XII


KABINOWE

NAZWA JACHTU

KLUB

STERNIK

ZAŁOGA

WYŚCIG
1

WYŚCIG
2

WYŚCIG
3

WYŚCIG
4

ILOŚĆ
PKT

MIEJSCE

MUSTANG

Mustang Racing Team

Andrzej Gorzelak

Krzysztof Ziólkowski

(4)

2

1

1

4

I

DZIUNIA

SYC Zefir-Drakkar

Marcin Sieradzki

Paweł Koćwin

(2)

1

2

2

5

II

PELIKAN

KW ENIF

Jarosław Cieślak

Karolina Garleja

1

3

(4)

4

8

III

ALCHEMIK

YKP Częstochowa

Sławomir Krajs

Marcin Krajs

(5)

5

3

3

11

IV

ARIES

Jarosław Syc

Katarzyna Syc
Wojciech Sołtys

3

4

(5)

5

12

V

EMMA

NA FALI

Grzegorz Caban

Bartek Borowik
Paweł Kowalczyk
Tomasz Brzozowski
Renata Kusiakiewicz
Bartek Rajczyk

7

6

6

(9)

19

VI

Ł&K

YKP Częstochowa

Adam Góra

Krzysztof Bejm
Kazimierz Manowski

(8)

7

8

6

21

VII

SUN DAY

Janusz Kusiakiewicz

Jerzy Deptuła

6

(11)

7

10

23

VIII

SYSTEMIK

YKP Częstochowa

Dariusz Leszczyński

Dorota Stankowska
Andrzej Stankowski

10

10

(11)

7

27

IX

WIWAT

YC "Kolejarz"

Marek Petryczka

Wioletta Reluga
Aleksandra Mazik

(13)

8

10

11

29

X

KORAL

YC "Kolejarz"

Mieczysław Świerdza

Piotr Maślanka
Andrzej Romanowski

(12)

9

9

12

30

XI

MAJA

Mariusz Matyszczak

Piotr Jabłoński
Kacper Jabłoński

11

(13)

12

8

31

XII

BIS CZĘSTOCHOWA

KW ENIF

Karol Kowalski

Janusz Recha

9

12

(13)

13

34

XIII

GOSIA

YKP Częstochowa

Jarosław Młyńczyk

Nadia Młyńczyk
Dominika Młyńczyk

(14)

14

14

14

42

XIV

SNIPPER 777

YKP Częstochowa

Marek Zioło

Szymon Michno

(16)
DNF

16
DNS

16
DNS

16
DNS

48

XV

                     

Aktualizację wyników prowadzi kol. Dagmara Michalec.
Wszelkie pytania i uwagi dotyczące aktualizacji treści oraz interpretacji tabel prosimy kierować na adres daguna@o2.pl

Szukaj

Powrót do treści | Wróć do menu głównego